04.10.2023, g. 21:00
Liga Mistrzów
FC Porto vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
2dn.13godz.15min.
14.00 X3.75 21.91 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Eusebio: Stajemy się coraz lepsi

Eusebio: Stajemy się coraz lepsi

Barça B zagra w niedzielę kolejny mecz w Segunda División i ma nadzieję na zdobycie drugiej wygranej na Miniestadi i w konsekwencji zsumowanie sześciu na dziewięć punktów na początek rozgrywek.

 

Eusebio Sacristán, trener piłkarzy rezerw, który wypowiedział się przed dzisiejszym treningiem, powiedział: „za każdym razem gramy lepiej, zawodnicy intensywnie trenują, są zmotywowani i odpowiednio nastrojeni”.

Kolejne braki w niedzielny meczu

Mimo, że odczucia co do meczu są dobre, w rezerwach znów będzie brakować kilku zawodników. Ondona i Macky są na zgrupowaniu reprezentacji Kamerunu, Halilović Chorwacji, Edgar Ié Portugalii do lat 21, a Munir Hiszpanii. Dodatkowo zabraknie Juste i Godswilla, którzy leczą się po kontuzjach, podobnie Babunski, który naciągnął sobie ścięgna i nie będzie mógł grać od tygodnia do dziesięciu dni, i Kaptoum, który trenuje indywidualnie. W sobotę drużyna odbędzie ostatni trening przedmeczowy i wtedy też zostanie ogłoszona lista powołanych na niedzielę zawodników.

Zaragoza, drużyna z historią

Trener Eusebio Sacristán określił niedzielnego rywala jako „drużynę z historią, z którą mecz będzie niezwykle trudny, ale prawda jest taka, że doszło tam wielu nowych zawodników, którzy dołączyli w ostatniej chwili i jeszcze nie są zgrani”. Zapytany o zamknięcie okienka transferowego, trener powiedział: „jesteśmy bardzo zadowoleni ze składu, jaki utworzyliśmy”. Eusebio wypowiedział się również na temat pozycji Grimaldo, który w ostatnim meczu grał na środku: „To bardzo dobrze dla nas, że mamy zawodników, którzy mogą grać na różnych pozycjach, jak Grimaldo na środku, albo Lucas, który świetnie sprawdza się na boku”.

 

Źródło: FCBarcelona.es

mainXX:/2014/09/eusebio-stajemy-sie-coraz-lepsi/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.