Halilović: Rakitić bardzo mi pomaga

Halilović: Rakitić bardzo mi pomaga

Alen Halilović – zawodnik Barçy B i reprezentant Chorwacji wypowiedział się na temat pierwszych miesięcy w katalońskim klubie i przyjaźni, jaka wiąże ją z Ivanem Rakiticiem.

„Jak jest w Barcelonie? Super, po prostu super. Wszystko jest ustalone do najmniejszych szczegółów, a następnie wypełniane”, powiedział 18-latek.

„Zanim tu przyjechałem, prześledziłem wszystko – od sposobów prowadzenia treningów do możliwości mojego rozwoju. Czuję się świetnie. O moim pobycie w Barcelonie mogę mówić tylko w samych superlatywach”, przyznał Halilović.

Zawodnik był również zachwycony z powodu umieszczenia jego nazwiska na liście zawodników mogących występować w Lidze Mistrzów. „W ten sposób pokazują, że liczą się ze mną. Teraz muszę pracować i trenować, by potwierdzić, że ci wielcy ludzie z Barcelony nie mylili się co do moich możliwości”, powiedział zawodnik.

„Rakitić bardzo mi pomaga. Za każdym razem, gdy mam jakiś problem, pomaga mi go rozwiązać. On płynnie mówi po hiszpańsku i jest prawdziwą legendą. Bardzo szybko zaadaptował się w Barcelonie i wykona tu wspaniałą robotę”, dodał Halilović.

 

Źródło: AS.com

 

Kursy na mecze Barcy

Kursy bukmacherskie La Liga

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB