31.07.2024, g. 01:00
Mecz towarzyski
Manchester City vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
18dn.9godz.15min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Kontuzjowany Munir dołączy do reprezentacji U-21

Kontuzjowany Munir dołączy do reprezentacji U-21

Badania przeprowadzone w poniedziałek potwierdziły, że Munir ma jedynie stłuczoną łydkę, a nie problemy mięśniowe, jak początkowo spekulowano. Zawodnik, który opuścił wczoraj boisko w 59. minucie, dołączy do swoich kolegów z reprezentacji Hiszpanii U-21.

Młody napastnik będzie miał okazję zaprezentować swoje umiejętności w czwartkowym spotkaniu z Węgrami i wtorkowym z Austrią. Przypomnijmy, że do reprezentacji U-21 został powołany także inny zawodnik Barcelony – Sergi Roberto.

Poza Munirem i Sergi Roberto w najbliższym tygodniu Luis Enrique nie będzie mógł skorzystać z 11 innych zawodników, tj. Sergio Busquets, Andrés Iniesta, Pedro Rodríguez, Marc Bartra i Jordi Alba (Hiszpania); Neymar Jr (Brazylia); Javier Mascherano (Argentyna); Claudio Bravo (Chile); Ivan Rakitić (Chorwacja); Rafinha (Brazylia U-21) i Jérémy Mathieu (Francja).

Leo Messi zostanie natomiast w Barcelonie ze względów ostrożnościowych z powodu przeciążenia prawego odwodziciela. Oznacza to, że napastnik nie weźmie udziału w Meczu Pokoju pomiędzy reprezentacjami Argentyny i Niemiec.

 

Źródło: FCBarcelona.cat

 

mainXX:/2014/09/kontuzjowany-munir-dolaczy-do-reprezentacji-u-21/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.