18.08.2024, g. 02:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
Valencia vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
53dn.11godz.1min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Munir: Wciąż jestem zdziwiony

Munir: Wciąż jestem zdziwiony

Munir El Haddadi, napastnik FC Barcelony, nie krył zdziwienia powołaniem go przez Vicente del Bosque do reprezentacji Hiszpanii w miejsce kontuzjowanego Diego Costy na mecz eliminacyjny do Mistrzostw Europy 2016 przeciwko Macedonii przyznając, że „wciąż jestem zdziwiony”.

 

Munir dopiero co zadebiutował w reprezentacji do lat 21 i zaledwie po jednym meczu został powołany przez Del Bosque. „Kiedy mi przekazywano tę wiadomość, to ja po prostu stałem z otwartymi ustami. Prawda jest taka, że gra w reprezentacji Hiszpanii jest marzeniem i jestem teraz bardzo szczęśliwy”, mówił zawodnik.

„Teraz trzeba się cieszyć, korzystać z okazji i dać z siebie wszystko, by jak najlepiej pomóc drużynie”, dodał głosem kipiącym z podekscytowania. „Wszystko co można wygrać, wszystkie tytuły, to bardzo wiele i bycie tutaj jest zaszczytem”.

Munir, który nie grał jeszcze w żadnym oficjalnym meczu dorosłej reprezentacji Hiszpanii, mógłby wybrać reprezentację Maroka, jednakże przyznał, że od dziecka był kibicem La Rojy. „Każdego lata śledziłem wszelkie turnieje, w których grała reprezentacja Hiszpanii i robię to aż do teraz”.

 

Źródło: Sport.es

mainXX:/2014/09/munir-wciaz-jestem-zdziwiony/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.