04.10.2023, g. 21:00
Liga Mistrzów
FC Porto vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
3dn.17godz.6min.
13.75 X3.75 21.9 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Powrót treningowych spotkań z Barçą B

Powrót treningowych spotkań z Barçą B

Czternastu zawodników, w tym dwójka z Barçy B – Sergi Samper i Sandro Ramírez przystąpi wtorkowego treningu. Luis Enrique zaplanował na ten tydzień cztery sesje treningowe – od wtorku do piątku.

W czwartek piłkarze wezmą udział w wyjątkowym wydarzeniu, ponieważ czeka ich treningowy mecz z Barçą B. Cel tego pojedynku jest jeden – przyspieszenie adaptacji do stylu Barçy Luisa Suáreza.

Na treningach urugwajski napastnik nie tylko poprawia swój stan fizyczny ze względu na intensywność sesji, ale również dostosowuje się do bardzo wysokiego tempa podań, poprzez różnorodne ćwiczenia dotyczące posiadania piłki. Jednak nie ma lepszego ćwiczenia niż gra jedenastu na jedenastu na całym boisku. To będzie również dodatkowa motywacja dla zawodników rezerw, którzy będą chcieli przekonać do siebie Luisa Enrique.

Co ciekawe spotkania z Barçą B, które będą powszechne w tym sezonie, były jedną rzeczy, na którą klub nie pozwolił Gerardowi Martino. Argentyński szkoleniowiec pytał się, czy byłoby możliwe rozgrywanie spotkań w wolnych tygodniach, czyli takich, gdzie zawodnicy nie braliby udziału w Lidze Mistrzów i Pucharze Króla. Jego prośba nie została jednak zaakceptowana, ponieważ to zmieniłoby plan przygotowawczy drużyny rezerw.

 

Źródło: MundoDeportivo.com

 

mainXX:/2014/09/powrot-treningowych-spotkan-z-barca-b/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.