08.09.2023, g. 18:00
Eliminacje Mistrzostw Europy (EURO 2024)
Gruzja vs Hiszpania
Do meczu pozostało:
163dn.0godz.8min.
1 X 2 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Tylko Messi nie jest poddawany rotacji

Tylko Messi nie jest poddawany rotacji

Barcelona

Nieco ponad rok temu, trenerem Barcelony został Gerardo Martino. Argentyńczyk zapowiadał dużo rotacji w składzie, tak aby każdy miał dużą ilość minut. Jednak z biegiem czasu Tata decydował się wystawiać sprawdzoną jedenastkę i nie stosował dużych rotacji, a klub zakończył sezon najgorszym wynikiem od lat, a Martino pożegnał się ze stanowiskiem.

 

Teraz nowym trenerem jest Luis Enrique, który również zapowiada dużo rotacji. Jak na razie Lucho wywiązduje się z danej obietnicy. No może poza jednym wyjątkiem. Spośród wszystkich zawodników tylko Leo Messi nie padł ofiarą rotacji. Argentyńczyk wystąpił we wszystkich czterech dotychczasowych spotkań w pełnym wymiarze czasowym.

 

Również w czterech spotkaniach wystąpił Munir El Haddadi. Młody zawodnik przebywał mniej czasu na boisku niż jego starszy kolega.

 

Teraz podopiecznych Luisa Enrique czeka tydzień, w którym zagrają trzy mecze ligowe. Z pewnością wymusi to trenerze dalszą rotację. W meczu z APOEl-em Asturyjczyk wystawił dziewięciu zawodników, którzy nie zagrali w meczu z Athletic Bilbao. W meczu z Levante spodziewać możemy się pięciu zmian. Po pierwsze do bramki najprawdopodobniej wróci Claudio Bravo, ale trener nadal nie ustalił kto zagra w bramce. Do defensywy pewnie wrócą Jérémy Mathieu i Jordi Alba. W linii pomocy zobaczymy zapewne Sergio Busuqetsa i Ivana Rakitića. Natomiast w ataku Munir może zrobić miejsce Pedro, który nie wystąpił w ostatnim meczu.   

 

Źródło: Sport.es

 

Kursy na mecze FC Barcelony

Elche - FC Barcelona

La Liga (Hiszpańska Primera Division)

02/04/2023 / 02:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

mainXX:/2014/09/tylko-messi-nie-jest-poddawany-rotacji/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.