04.10.2023, g. 21:00
Liga Mistrzów
FC Porto vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
3dn.12godz.16min.
14.00 X3.75 21.91 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Blanc: Takie noce to powód, dla którego wykonujemy tę pracę

Blanc: Takie noce to powód, dla którego wykonujemy tę pracę

Trener PSG, Laurent Blanc, był bardzo zadowolony ze zwycięstwa swojej drużyny nad Barceloną 3:2. Po spotkaniu Franuz pochwalił swoich piłkarzy, że byli jednością w ogniu krytyki i że mieli mało czasu na przygotowanie. 

 

„To zwycięstwo daje mi wiele satysfakcji. Mieliśmy mało czasu na przygotowanie się do tego meczu. Początek sezonu nie był dla nas udany, ale bardzo dużo trenowaliśmy. Powiedziałem moim zawodnikom, że musimy dać z siebie wszystko. Potrzebowaliśmy takiego meczu jak ten, aby znaleźć wartości, które przyczyniły się do naszych sukcesów w zeszłym sezonie”.

 

„Przeanalizowaliśmy wiele spotkań Barcelony i powtórzę to, co mówiłem na konferencji przed meczem: oni są bardzo silni. Często zostawiali jednak dużo miejsca z tyłu i to dawało nam wiele możliwości. Udało nam się zagrozić im, gdy mieliśmy piłkę”.

 

„Zapamiętam to zwycięstwo i myślę, że kibice oraz piłkarze również. Takie noce to powód, dla którego wykonujemy tę pracę. Są one trudne i skomplikowane, lecz dodają pikanterii do gry. Gdy zwyciężamy, to wszyscy jesteśmy zadowoleni”.

 

Źródło: InsideSpanishFootball.com

mainXX:/2014/10/blanc-takie-noce-to-powod-dla-ktorego-wykonujemy-ta-prace/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.