25.03.2023, g. 20:45
Eliminacje Mistrzostw Europy (EURO 2024)
Hiszpania vs Norwegia
Do meczu pozostało:
0dn.9godz.4min.
11.33 X5.00 29.50 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

De Boer: Nie wystawiłbym Suáreza w jedenastce z Realem

De Boer: Nie wystawiłbym Suáreza w jedenastce z Realem

Frank De Boer, który w przeszłości występował w Barçy u boku Luisa Enrique, wypowiedział się m.in. na temat objęcia przez niego stanowiska trenerskiego.

„Luis Enrique wniósł do Barçy swoją pasję, którą dobrze pamiętam z czasów, gdy graliśmy w jednym klubie. Do drużyny wniósł także swoją mentalność zwycięscy. Udało mu się wydobyć esencję Barçy, która atakuje i broni całą drużyną”, przyznał De Boer.

 

„Gdybym był trenerem Barçy, nie wystawiałbym Suáreza w podstawowym składzie na Bernabeú, ponieważ Barça przeżywa obecnie bardzo dobry moment i gra bardzo dobrze. Teraz nie jest najlepszy moment na próby. Uwielbiam Suáreza, ale musimy pamiętać, że np. Ibrahimović nie wpasował się tak do zespołu jak oczekiwano. Tak samo może być w przypadku Suáreza , ale mam nadzieję, że tak się nie stanie, że wszystko się uda i ludzie go pokochają”, powiedział trener.

„Leo jest najlepszym piłkarzem na świecie. Kradnie wszystkie rekordy, pobijając je. On jest niesamowity. Uwielbiam go za to, że każdego roku pokazuje nowe rzeczy”, dodał trener.

 

„Xavi nadal ma wiele klasy i może być ważny dla swojego zespołu. Zwłaszcza w takim meczu jakim jest El Clásico. On na pewno zagra na Bernabeú”, stwierdził.

 

Źródło: Sport.es

 

Kursy na mecze FC Barcelony

Elche - FC Barcelona

La Liga (Hiszpańska Primera Division)

02/04/2023 / 02:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

mainXX:/2014/10/de-boer-nie-wystawilbym-suareza-w-jedenastce-z-realem/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.