Eusebio: Nie mogliśmy znaleźć naszego stylu

Eusebio: Nie mogliśmy znaleźć naszego stylu

Barça B zaliczyła w niedzielę drugą porażkę na wyjeździe w tym sezonie, przegrywając 0:2 z CD Tenerife. Ogólnie jest to trzecie kolejne spotkanie poza Miniestadi bez zdobycia trzech punktów – po remisie z Mallorcą i Santanderem.

 

Trener rezerw, Eusebio Sacristán, nie ukrywał na pomeczowej konferencji prasowej, że Tenerife było dużo lepszą drużyną: „My nie byliśmy w stanie znaleźć naszego stylu gry, natomiast Tenerife grało bardzo intensywnie i agresywnie, przy czym stwarzało wiele groźnych sytuacji z dużą łatwością, zwłaszcza w pierwszej połowie”.

CD Tenerife, niżej w tabeli

Eusebio starał się również znaleźć pozytywy tego spotkania, dodatkowo stwierdzając, że porażka może wiele nauczyć przed kolejnymi meczami: „Musimy przeanalizować to co się stało i poprawić się na przyszłość, nauczyć się odnajdować nasz styl”. Mimo wszystko, Barça B nadal jest w całkiem komfortowej sytuacji w tabeli, gdyż znajduje się w jej środkowej części, a Tenerife potrzebowało tych punktów, by uniknąć strefy spadkowej: „Oni byli w dość skomplikowanej sytuacji i w tym meczu poszli na całość. Tutaj każdy mecz jest inny, czasem któryś jest intensywny, a czasem bardzo wyrównany”.

 

Źródło: FCBarcelona.es

Kursy na mecze Barcy

Kursy bukmacherskie La Liga

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB