31.07.2024, g. 01:00
Mecz towarzyski
Manchester City vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
18dn.7godz.6min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Eusebio: Zasłużyliśmy przynajmniej na remis

Eusebio: Zasłużyliśmy przynajmniej na remis

Barça B zaliczyła wczoraj kolejną porażkę na Miniestadi z rzędu. Zespół rezerw grał z Lugo, a Eusebio, trener Barcelony B, ubolewał nad rezultatem na pomeczowej konferencji prasowej.

 

„Nie był to nasz najlepszy mecz, ale ogólnie mieliśmy go pod kontrolą”, powiedział trener, chwilę później dodając: „Porażka jest dla nas karą, ponieważ zasłużyliśmy przynajmniej na remis”.

 

Eusebio starał się również wytłumaczyć kilka przyczyn porażki: „Zabrakło nam szybkości i płynności. Wykonywaliśmy za dużo podań i zatrzymań podczas prowadzenia piłki”. Dodał również, że „czasami strzał zza pola karnego jest dobrą opcją”, odnosząc się do prób Halilovicia i Cámary, którzy próbowali atakować bramkę przeciwnika strzałami z dystansu, kiedy wynik meczu był niekorzystny.

Nie zważając na wczorajszy wynik, Eusebio postanowił patrzeć w przyszłość z optymizmem, stwierdzając, że w następnym meczu będzie lepiej. „Musimy wciąż pracować nad poprawą kilku rzeczy, głównie ogólnej sprawności fizycznej”. Trener we wczorajszym meczu widział również pozytywy, które postanowił podkreślić: „Jeśli chodzi o defensywę, to spisuje się ona całkiem nieźle, sprawiamy, że rywale nie są w stanie stworzyć sobie wielu sytuacji strzeleckich”.

 

Źródło: FCBarcelona.es

mainXX:/2014/10/eusebio-zasluzylismy-przynajmniej-na-remis/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.