08.09.2023, g. 18:00
Eliminacje Mistrzostw Europy (EURO 2024)
Gruzja vs Hiszpania
Do meczu pozostało:
162dn.14godz.17min.
1 X 2 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Eusebio: Zdobyliśmy ważny punkt

Eusebio: Zdobyliśmy ważny punkt

Barça B zdobyła podczas ostatniego ligowego meczu zaledwie jeden punkt, kończąc mecz z Santanderem bezbramkowym remisem. Trener rezerw, Eusebio Sacristán, wyraził jednak zadowolenie z wyniku drużyny na późniejszej konferencji prasowej.

 

„To nie był łatwy teren, a przeciwnik był silny, grający intensywnie i zawsze mocno pracujący nad dobrą kontrą”, powiedział trener, po czym dodał: „My mieliśmy kontrolę na boisku, jeśli chodzi o piłkę i o grę, ale dużo nas kosztowało dojście do jakiegokolwiek wykończenia akcji”.

Eusebio mówił również o pozytywnym znaczeniu remisu i niedopuszczeniu rywala do strzelenia z kontry: „jest to kolejna lekcja dla naszych piłkarzy, dzięki temu dojrzewają i jestem pewien, że zrobili teraz dużo więcej niż zazwyczaj”.

Trener przyznał, że nieobecności związane z zgrupowaniami reprezentacji i kontuzjami, nie wpłynęły bardzo na drużynę: „Mamy zespół na bardzo wysokim poziomie, o wysokiej jakości i jeśli jednych nie ma, to na ich miejsca wchodzą inni, równie zdolni. W tym meczu nie byliśmy po prostu w stanie wykończyć akcji i znaleźć dobrych okazji na gola, jest tu też duża zasługa Racingu, który grał agresywnie, spójnie i intensywnie”.

 

Źródło: FCBarcelona.es

Kursy na mecze FC Barcelony

Elche - FC Barcelona

La Liga (Hiszpańska Primera Division)

02/04/2023 / 02:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

mainXX:/2014/10/eusebio-zdobylismy-wazny-punkt/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.