Matuidi: Kiedy zdecydujemy się walczyć za siebie, możemy wszystkich pokonać

Matuidi: Kiedy zdecydujemy się walczyć za siebie, możemy wszystkich pokonać

Zawodnik PSG, Blaise Matuidi, po meczu jego zespołu z Barceloną, które wygrało PSG, udzielił wywiadu dla UEFA. Pomocnik pochwalił swoich kolegów za walkę i powrót na właściwy kurs. Jak uważa piłkarz wczorajsze spotkanie pokazało talent i potencjał francuskiego zespołu.

 

„To był wspaniały występ. Pokonaliśmy drużynę, która była niepokonana i nie straciła żadnej bramki. My strzeliliśmy im trzy i to pokazuje nasz potencjał. Graliśmy zespołowo. Jesteśmy dumni z tego wyniku, a to pokazuje, że mamy świetny zespół. Kiedy zdecydujemy się walczyć za siebie nawzajem, możemy wszystkich pokonać. Wiedzieliśmy, że możemy im sprawić problemy przy stałych fragmentach gry”.

 

„Jestem szczęśliwy, że strzeliłem Barcelonie gola. To moja druga bramka zdobyta przeciwko nim, więc jest to dobry zespół dla mnie. Najważniejsze jest jednak to, że wygraliśmy i wszyscy walczyli o zwycięstwo. Mam nadzieję, że to punkt zwrotny w tym sezonie. Teraz musimy zagrać tak samo w niedzielę z Monaco. Musimy być w stanie grać tak zawsze i mam nadzieję, że tak będzie”.

 

Źródło: InsideSpanishFootball.com 


 

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w STS TV
Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie La Liga

Brak spotkań

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB