01.06.2024, g. 01:30
MLS
New York City FC vs San Jose Earthquakes
Do meczu pozostało:
1dn.1godz.15min.
11.62 X4.20 25.00 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Pello Artola: Nie tylko Ter Stegen zawiódł

Pello Artola: Nie tylko Ter Stegen zawiódł

Wiele osób twierdzi zgodnie, że przy drugim i trzecim golu, strzelonym przez PSG Barcelonie w Lidze Mistrzów, zawinił głównie Ter Stegen. Pello Artola, bramkarz Blaugrany w latach siedemdziesiątych i wciąż rekordzista, jeśli chodzi o zero z tyłu na początku sezonu ligowego, broni jednakże niemieckiego bramkarza.

 

W wywiadzie dla Catalunya Ràdio, były bramkarz stwierdził, że „uważam, że przy drugim golu, nie zawinił jedynie Ter Stegen, który co prawda wyszedł nieprawidłowo z linii bramkowej, ale również cała linia defensywna, która również była nieprawidłowo ustawiona i nie byłaby w stanie wybronić tego zagrania”.

Były piłkarz mówił też o rotacjach, które Luis Enrique przeprowadza w bramce Barcelony i według niego, nie są one dobre. „Nie podobają mi się te rotacje na bramce. Bramkarz grający w takich meczach musi być całkowicie zaufany i on sam musi wychodzić na boisko wiedząc, że ma się do niego zaufanie. W tych czasach, kiedy dokonuje się tych wszystkich rotacji, nie wiem czy to dobrze, czy źle”.

 

Źródło: MundoDeportivo.com

mainXX:/2014/10/pello-artola-nie-tylko-ter-stegen-zawiodl/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.