Thiago przyleci do Barcelony

Thiago przyleci do Barcelony

Thiago Alcántara, po tym jak na wtorkowym treningu doznał kolejnej kontuzji więzadeł, za zgodą trenera – Pepa Guardioli udał się do Barcelony, gdzie spotka się ze swoim bratem – Rafinhą i ojcem – Mazinho. Niewykluczone, że zawodnik pojawi się na wieczornym spotkaniu Barçy z Eibarem.

Ostatnią kontuzję Thiago za zgodą trenera leczył w Barcelonie, u katalońskiego lekarza – Ramona Cugata. To wywołało konflikt pomiędzy klubowym lekarzem – Hansem Wilhelmem Müllerem-Wohlfahrtem, a Pepem Guardiolą.

 

Sposób leczenia Cugata nie spodobał się niemieckiemu lekarzowi. Cugat nie chciał wykonywać operacji i zdecydował się na wstrzyknięcie zawodnikowi w kolano kortyzonu, by zmniejszyć zapalenie i ból, aby zawodnik mógł wziąć udział w zbliżających się Mistrzostwach Świata. Jednak w trakcie procesu rekonwalescencji więzadła Thiago ponownie uległy uszkodzeniu.

W niemieckiej prasie pojawiły się podejrzenia, że to zastrzyki kortyzonu spowodowały pogorszenie stanu więzadeł u reprezentanta Hiszpanii. Od marca bowiem już trzeci raz Thiago musi leczyć kontuzję więzadeł w prawym kolanie. Teraz czeka go kolejna operacja i co najmniej cztery miesiące przerwy.

 

Źródło: MundoDeportivo.com / Bild.de

 


 

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w STS TV
Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie La Liga

Brak spotkań

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB