Alexis: Jestem wdzięczny Barçy

Alexis: Jestem wdzięczny Barçy

Alexis Sánchez radzi sobie w Arsenalu znakomicie. Nie można powiedzieć tego o całej drużynie Arsene”a Wengera, która zajmuje dopiero szóste miejsce w tabeli, tracąc do Chelsea aż 12 punktów. Chilijczyk udzielił ostatnio wywiadu angielskiej wersji gazety „AS”, w którym podkreślał znaczenie transferu do Barcelony.

 

Ulubiona pozycja:

 

„Lubię grać na każdej pozycji w ataku, ale wolę lewą stronę, ponieważ lubię mierzyć się z defensorami i wykańczać sytuacje prawą nogą. Tak jest łatwiej strzelić bramkę”.

 

Gdzie byłeś kiedy stałeś się piłkarzem Barçy?

 

„W dniu, w którym oficjalnie zostałem piłkarzem Barcelony, grałem na ulicach Tocopilli. Mój przyjaciel przybiegł do mnie i oznajmił mi, że transfer został potwierdzony”.

 

Doświadczenie w Barçy:

 

„Jestem bardzo wdzięczny Barçy, że zdecydowała się mnie ściągnąć i pomogła mi jako człowiekowi i piłkarzowi. Nauczyłem się wiele od piłkarzy, którzy tutaj grali. Dorosłem też jako osoba”.

 

„Szatnia jest pełna dobrych ludzi. Mogę przekazać tylko wyrazy wdzięczności dla Klubu”.

 

Leo Messi:

 

„Chce wygrać wszystko. I kiedy mówię, że wszystko, to naprawdę wszystko. Grając w siatkonogę, mecze… Chce wygrać we wszystkim w czym bierze udział i pobić wszelkie możliwe rekordy. Posiada niezwykły, zwycięski umysł. Nigdy nie chce przegrywać, nigdy”.

 

Źródło: Weloba.com


 

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w STS TV
Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Kursy bukmacherskie La Liga

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB