3dn.17godz.59min.
11.73 X3.80 24.50 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto

Gole Busquetsa i Pedro dla Hiszpanii

Czterech piłkarzy FC Barcelony wzięło udział w spotkaniu eliminacyjnym do Euro 2016 między Hiszpanią a Białorusią. Gracze Vicente Del Bosque wygrali 3:0 po golach Isco, Busquetsa i Pedro.

Mecz eliminacyjny został rozegrany w Huelvie, a Hiszpanie nie dali szans swoim rywalom i pokonali ich 3:0. Do siatki trafiali między innymi piłkarzy Barçy, a konkretnie Sergio Busquets i Pedro Rodríguez.

Ponadto w wyjściowym składzie gospodarzy zagrało jeszcze dwóch zawodników Blaugrany: Gerard Piqué i Jordi Alba. Z kolei Marc Bartra usiadł tym razem na ławce rezerwowych.

Mistrzowie Europy od początku mieli przewagę nad piłkarzami z Białorusi, aż w końcu gracz Realu Madryt, Isco, otworzył wynik spotkania uderzeniem z dystansu. Dwie minuty później Sergio Busquets, który został zmieniony w przerwie, podwyższył prowadzenie. W 55. minucie wynik meczu ustalił Pedro, bo ładnej akcji zespołowej i asyście Juanfrana.

Hiszpanie i Ukraińcy (którzy wygrali 3:0 z Luksemburgiem) znajdują się na drugim miejscu za liderującą Słowacją, która pokonała 2:0 Madedonię.

21/04/2024 / 21:00

27/04/2024 / 14:00

mainXX:/2014/11/gole-busquetsa-i-pedro-dla-hiszpanii/