24.07.2022, g. 01:00
Mecz towarzyski
Real Madryt vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
28dn.8godz.55min.
12.45 X3.25 22.85 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Nowe kontrakty dla Alby, Pedro i Rafinhi

Nowe kontrakty dla Alby, Pedro i Rafinhi

FC Barcelona zawsze myśli o przyszłości i jednym z głównych zadań dyrektora sportowego jest przedłużanie kontraktów, sprowadzanie nowych zawodników czy anulowanie umów. Obecnie, jak podaje Mundo Deportivo, na biurku Zubizarrety leżą trzy sprawy

 

Jordi Alba

Najważniejsza sprawa. Zazwyczaj rozmowy w sprawie nowego kontraktu prowadzi się na rok przed jego końcem. Jednak biorąc pod uwagę formę zawodnika, klub chce zamknąć tę kwestię w tym sezonie. Rozmowy jednak nie zostały jeszcze rozpoczęte.

 

Rafinha

Umowa Rafinhi kończy się w 2016 roku, więc normalne jest, że rozpoczną się negocjacje. Ostatnie rozmowy prowadzone były przed jego wypożyczeniem do Celty, a następnie podstawy nowego kontraktu zostały ustalone. Nie powinno być kłopotów z osiągnięciem porozumienia. 

 

Pedro

Najbardziej kontrowersyjna sprawa. Latem zawodnik miał odejść, lecz Andoni Zubizarreta zostawił go w klubie. W każdym razie gracz wie, że ciężko mu będzie rywalizować z Messim, Neymarem i Suárezem. Opuszczenie klubu może być możliwe (jego kontrakt kończy się w 2016 r.) jednak fakt, iż Barcelona nie może w następnym lecie sprowadzać zawodników może spowodować, że zawodnik zostanie w klubie.

 

Źródło: Weloba.com

Kursy na mecze FC Barcelony

FC Barcelona - Rayo Vallecano

La Liga (Hiszpańska Primera Division)

14/08/2022 / 18:00

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.