4dn.20godz.56min.
11.73 X3.80 24.50 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto

Porażki Argentyny i Hiszpanii

Portugalczycy pokonali 1:0 Argentyńczyków w towarzyskim spotkaniu rozgrywanym w Manchesterze. Javier Mascherano rozegrał 90 minut w tym pojedynku. Z kolei Leo Messi został zmieniony w przerwie przez Gerardo Martino. Natomiast Hiszpanie w takim samym rezultacie polegli z drużyną Niemiec.

Argentyna i Hiszpania poniosły porażki 0:1 z Portugalią i Niemcami odpowiednio. Albicelestes zostali pokonani przez Guerreiro, który trafił do siatki w ostatnich minutach. Z kolei gol Toniego Kroosa w końcowym fragmencie sprawił, że podopieczni Vicente Del Bosque skończyli mecz na tarczy.

W Manchesterze na stadionie Old Trafford  w wyjściowym składzie Argentyny zagrali Javier Mascherano i Leo Messi. Pierwszy z nich rozegrał pełne 90 minut, a La Pulga w przerwie został zdjęty z murawy przez Gerardo Martino. W pierwszej części gry gwiazdor Barçy zagrał świetnie, piłka po jego uderzeniu trafiła w słupek, a oprócz tego miał kilka szans do zdobycia gola. W ostatnich minutach Guerreiro trafił jednak do siatki i to Portugalczycy odnieśli zwycięstwo.

W Vigo tylko dwóch piłkarzy Blaugrany rozpoczęło spotkanie dla reprezentacji Hiszpanii przeciwko Niemcom. Byli to Gerard Piqué i Sergio Busquets. Po bezbramkowej pierwszej odsłonie meczu, obaj piłkarze zostali zdjęci z boiska. Na placu gry pojawił się Marc Bartra i z Raúlem Albiolem zagrał na środku defensywy. Na ostatnie minuty za Nolito pojawił się Pedro. Zwycięstwo Niemcom zapewnił strzałem z dystansu Toni Kroos, który zaskoczył Kiko Casillę. Na placu gry nie oglądaliśmy Jordiego Alby.

21/04/2024 / 21:00

27/04/2024 / 14:00

mainXX:/2014/11/porazki-argentyny-i-hiszpanii/