24.07.2022, g. 01:00
Mecz towarzyski
Real Madryt vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
28dn.8godz.9min.
12.45 X3.25 22.85 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Xavi: Celem Luisa Enrique jest grać dobrze i wygrywać

Xavi: Celem Luisa Enrique jest grać dobrze i wygrywać

Xavi Hernández przeanalizował dzisiejszego poranka na konferencji prasowej, związanej z przyszłym otwarciem jego kampusu w Kairze, sytuację FC Barcelony.

 

Pomocnik Blaugrany przyznał, że styl gry Barçy za Luisa Enrique pozostał ten sam. „Celem Luisa Enrique jest grać dobrze i wygrywać, ponieważ taka jest filozofia Barcelony. Styl jest taki sam, jedynie z lekkimi zmianami, ale ogólnie filozofia jest niezmienna”, powiedział.

Zawodnik zdaje sobie sprawę, że drużyna nie pokazała się z najlepszej strony w meczu z Almeríą, jednakże ma nadzieję, że już niedługo będą mieli powody do radości. „Każdy chciałby widzieć naszą najlepszą wersję w każdym meczu i najszybciej jak się da”. Wyjaśnił, że Barça rozpoczęła sezon z nowym trenerem i zawodnikami, ale że „idziemy dobrą drogą”.

Wielki znawca środowiska Barcelony, Xavi, podkreślił, że zarówno w piłce nożnej jak i w Barçy „zawsze pojawia się krytyka. Może w sobotę nie widzieliśmy świetnej Barçy, ale my musimy być zdolni do samokrytycznej oceny. W Barçy nie może być nic zrobione przyzwoicie, ale świetnie”.

Xavi powiedział również, że „w drużynie czuję się przydatny i ważny”. „Luis Enrique jest uczciwy, mówi wprost i nie oszukuje”, powiedział piłkarz.

 

Źródło: FCBarcelona.es

Kursy na mecze FC Barcelony

FC Barcelona - Rayo Vallecano

La Liga (Hiszpańska Primera Division)

14/08/2022 / 18:00

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.