27.05.2024, g. 20:00
Liga Arabska
Al Hazm vs Abha Club
Do meczu pozostało:
0dn.22godz.52min.
14.67 X4.67 21.66 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Xavi: Jeśli Messi jest szczęśliwy, to Barça też

Xavi: Jeśli Messi jest szczęśliwy, to Barça też

Xavi, Jordi Alba i Busquets wypowiedzieli się po meczu o grze zespołu, a także pobitym rekordzie Messiego.

 

Kapitan Barçy, Xavi Hernández, wypowiedział się dla mediów po meczu i wyraził swoje zadowolenie ze zwycięstwa nad Sevillą, a także z nowego rekordu Lionela Messiego. Xavi powiedział: „Jesteśmy szczęśliwi z tego powodu, Leo ustanowił niesamowity rekord, historyczny, zasługiwał na to jako osoba i jako zawodnik”.

 

Xavi nazwał grę Barçy kompletną. „Prezentowaliśmy się dobrze we wszystkich aspektach i myślę, że był to jeden z naszych najlepszych meczów”.

 

Zapytany o Messiego, Xavi powtórzył słowa trenera, dodał tylko: „Leo jest szczęśliwy, będąc tutaj i widzimy to po raz kolejny. Kiedy Messi jest szczęśliwy, to Barça jest szczęśliwa”.

 

Jordi Alba

 

Podobne zdanie na temat meczu miał Jordi Alba: „To był nasz najbardziej kompletny mecz dotychczas, graliśmy przez całe 90 minut. Ich bramka padła bardzo szczęśliwie, próbowałem uciec przed piłką, ale leciała za szybko”. Analizując dalej grę powiedział: „boczni obrońcy mieli więcej przestrzeni do gry”.

 

Zapytany o celebrację bramki Messiego odpowiedział: „to nie było w ogóle zaplanowane”. „Myślę, że jesteśmy dobrzy. Kochamy Messiego, ale myślę, że niektóre osoby spoza Klubu chcą go skrzywdzić”, zakończył.

 

Busquets

 

Busquets także zgodził się z lewym obrońcom, że reakcja po golu Messiego była zupełnie spontaniczna. Tłumaczył także zachowanie Rakiticia: „to normalne, że nie chciał świętować bramki, to jego były zespół, wciąż czuje się z nimi zżyty”.

 

Na koniec defensywny pomocnik ocenił spotkanie słowami: „Myślę, że był to znakomite zwycięstwo, ponieważ drużyna zaprezentowała się bardzo dobrze”.

 

Źródło: FCBarcelona.com

mainXX:/2014/11/xavi-jesli-messi-jest-szczesliwy-to-barca-tez/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.