14.06.2024, g. 01:00
WNBA
Indiana Fever blank vs blank Atlanta Dream
Do meczu pozostało:
0dn.22godz.55min.
12.37 X0.00 21.50 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Eusebio: Musimy pracować, by stać się silniejsi

Eusebio: Musimy pracować, by stać się silniejsi

Barça B zagra w tę sobotę przeciwko Mirandés na Miniestadi, w ramach siedemnastej kolejki La Liga Adelante (17:00). W tym meczu zawodnicy Eusebio będą szukać kolejnego zwycięstwa po tym, jak udało im się to w poprzedniej kolejce z Gironą.

 

Po dzisiejszym treningu, trener rezerw, Eusebio Sacristán, wypowiedział się dla mediów odnośnie jutrzejszego spotkania. „Poprzednie zwycięstwo dało nam bardzo dużo i sprawiła, że czujemy się z każdym dniem silniejsi”, powiedział Eusebio. Dodał również: „Jesteśmy zadowoleni z gry drużyny i występów poszczególnych zawodników. Musimy wzmocnić więzi między piłkarzami i pracować nad solidarnością i duchem drużyny”.

Mirandés z trzema zwycięstwami pod rząd

Jeśli chodzi o sobotniego rywala, trener rezerw powiedział: „jest to jeden z zespołów o dużym duchu drużyny, bardzo intensywnie grającym, z rytmem. Już od pięciu kolejek nie stracili gola i mają trzy wygrane z rzędu. Ich trener, Carlos Terrazas, zawsze dobrze ustawia obronę”.

Patric z zielonym światłem

Barça B odbyła dzisiaj trening w Ciudad Deportiva Joan Gamper, który był otwarty dla mediów. Po sesji treningowej, Eusebio opublikował listę zawodników powołanych na sobotni mecz, na której nowością jest obecność Ondoi, Grimaldo i Patrica. Oto pełna lista powołanych: Ondoa, A. Ortolá, Grimaldo, Patric, Edgar Ié, Samper, Adama, Pol Calvet, Dongou, Juan Román, Babunski, Gumbau, J. Cámara, Sandro, D. Diagne, S. Juste, Halilović i R. Costa. Z decyzji trenera w najbliższym meczu nie zagrają J. Suárez, Campins, Bicho i Maxi Rolón. Lucas i Kaptoum pozostają kontuzjowani, a Macky nie może zagrać z powodu za dużej ilości kartek.

 

Źródło: FCBarcelona.es

mainXX:/2014/12/eusebio-musimy-pracowac-by-stac-sie-silniejszymi/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.