04.10.2023, g. 21:00
Liga Mistrzów
FC Porto vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
2dn.13godz.19min.
14.00 X3.75 21.91 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Konkurs świąteczny na DK.pl!

Konkurs świąteczny na DK.pl!

Nie macie pomysłu na prezent dla swoich bliskich? A może sami chcielibyście zagłębić się w dobrą lekturę?  W związku ze zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia mamy dla Was atrakcyjny konkurs. Do wygrania będą dwie pozycji książkowe związane oczywiście z FC Barceloną!

 

Konkurs nie będzie należał do najprostszych. Trzeba będzie popisać się znajomością meczów Dumy Katalonii, a także swoją wiedzą. Zachęcamy do zabawy!

 

Przygotowaliśmy 10 zdjęć z meczów FC Barcelony i na ich podstawie trzeba będzie podać:

 

– z jakim rywalem grała Blaugrana

– wynik meczu

– rozgrywki

– datę

 

Nie są to fotografie z aktualnego sezonu, więc trzeba będzie sięgnąć pamięcią nawet o kilka lat wstecz. Szykuje się znakomita zabawa, a zwycięzcy oczywiście zostaną nagrodzeni!

 

Nagrodami w konkursie będą dwie książki, o których wspominaliśmy nie tak dawno na naszej stronie. Osoba, która wykaże się najlepszą wiedzą i będzie najszybsza, otrzyma od nas książkę „Messi. Uwierz w siebie”, a także „Barça. Życie, pasja, ludzie”. Użytkownik, który zajmie drugie miejsce będzie mógł wybrać jedną książkę spośród dwóch, a za najniższy stopień podium przypadnie egzemplarz, który pozostanie w konkursie.

 

Przejdźmy zatem do sedna sprawy, a więc zdjęć:

 

Fotografia numer 1

Fotografia numer 2
Fotografia numer 3

Fotografia numer 4

Fotografia numer 5

Fotografia numer 6

Fotografia numer 7

Fotografia numer 8
Fotografia numer 9

Fotografia numer 10

 

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres mailowy: [email protected]. W tytule należy wpisać „Konkurs”, a odpowiedzi udzielać w wyżej wymienionym schemacie. Konkurs potrwa przez tydzień (13-20 grudnia)

 

Fundatorami nagród w naszym konkursie są Wydawnictwo SQN i FCBooks, a także redaktor Sport.pl, Mateusz Bystrzycki. Dziękujemy i zapraszamy do zabawy!

 

Źródło: Własne

mainXX:/2014/12/konkurs-swiateczny-na-dk-pl/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.