3dn.8godz.50min.

Potknięcie City w meczu z Burnley

Najbliższy rywal FC Barcelony w Lidze Mistrzów, Manchester City, stracił w niedzielę wspaniałą okazję na zmniejszenie straty do Chelsea w tabeli Premier League. The Citizens niespodziewanie zremisowali 2:2 na własnym stadionie z Burnley.

Liderująca Chelsea zremisowała 1:1 w spotkaniu wyjazdowym z ekipą Southampton, co zwiększyło szanse Manchesteru City na zbliżenie się do graczy José Mourinho na odległość jednego punktu.

The Citizens, grając przed własną publicznością, do przerwy wykonali plan w stu procentach, ponieważ po trafieniach Davida Silvy i Fernandinho prowadzili 2:0.

Nikt nie spodziewał się tego, co stało się w drugiej połowie. Zespół Burnley zajmuje 19. miejsce w ligowej tabeli, a mimo to zdołał doprowadzić do remisu i zdobyć bardzo cenny punkt. Tym samym piłkarze Manuela Pellegriniego zmarnowali kapitalną okazję do tego, aby zmniejszyć stratę do Chelsea.

21/04/2024 / 21:00

27/04/2024 / 14:00

mainXX:/2014/12/potkniecie-city-w-meczu-z-burnley/