31.07.2024, g. 01:00
Mecz towarzyski
Manchester City vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
18dn.8godz.5min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Barcelona uda się latem do USA i Meksyku

Barcelona uda się latem do USA i Meksyku

Zespół FC Barcelony odbędzie letnie tournée po Stanach Zjednoczonych i Meksyku. Kataloński klub wraca tym samym za ocean po czteroletniej przerwie. Mimo, iż oficjalna data nie została jeszcze potwierdzona, klub poinformował, że tego lata zespół będzie przygotowywał się w Ameryce Północnej, po raz czwarty w ciągu ostatnich 10 lat.

 

Wcześniej Barça odwiedziła USA w 2003 roku, grając w Bostonie, Waszyngtonie i Philadelfii oraz w 2006 będąc w Monterrey, Los Angeles, Houston i Nowym Jorku.

 

Ostatnie wizyty miały miejsce w 2009 (Los Angeles, Seattle i San Francisco) oraz w 2011 roku (Waszyngton, Dallas, Miami). Co ciekawe oba wyjazdy za Atlantyk miały miejsce po wygraniu przez klub Ligi Mistrzów.

 

W 2012 roku Barcelona przygotowywała się do nowego sezonu grając w Europie. Rok później zespół udał się do Azji. Ostatni okres przygotowawczy Luis Enrique postanowił spędzić w Europie, wyjeżdżając z drużyną do ośrodka w Birmingham. Swoje mecze kontrolne Barça rozgrywała w Nicei, Genewie oraz w Helsinkach.

 

Źródło: fcbarcelona.com

mainXX:/2015/01/barcelona-uda-sie-latem-do-usa-i-meksyku/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.