18.08.2024, g. 02:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
Valencia vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
53dn.2godz.7min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Eusebio: Mamy nadzieję, że zostaniemy nagrodzeni

Eusebio: Mamy nadzieję, że zostaniemy nagrodzeni

FC Barcelona B zagra w sobotę przeciwko Leganés na wyjeździe w ramach 20 kolejki La Liga Adelante (16:00). W tym meczu rezerwy będą chciały przełamać złą passę i zdobyć punkty na wyjeździe.

 

Dzisiaj po treningu, trener rezerw, Eusebio Sacristán, wypowiedział się dla mediów. „Dla nas ważne jest, żeby zmienić złą passę i mamy nadzieję na zdobycie nagrody, na którą już tak długo czekamy”. „Jesteśmy pełni nadziei, jak zwykle mamy chęci do gry i czuję, że mamy więcej siły niż zwykle, by zmienić tę sytuację”, dodał trener rezerw.

Ostatnia poprawa Leganés

Jeśli chodzi o jutrzejszego rywala, Leganés, Eusebio powiedział: Leganés jest drużyną grającą intensywnie, przeszkadzającą w grze, a ostatecznie udaje jej się uzyskać pozytywnym wynik. Ponadto jest to zespół zjednoczony, a my musimy pokonać go naszą grą”. Trener rezerw powiedział też, że „wszyscy moi zawodnicy dostaną swoje szanse, mamy dość szeroki skład i każdemu trzeba dać zaufanie”. Zapytany o decyzje byłego dyrektora sportowego, Andoniego Zubizarrety, Eusebio powiedział: „Zarówno Andoni, jak i Narcís czy Albert mają moje wsparcie, oni zawsze dawali mi spokój i mogłem im zaufać”.

Campins i Bicho nowościami na liście powołanych

Dzisiaj Barça B odbyła trening na Ciudad Deportiva Joan Gamper. Sesja ta była otwarta dla mediów. Po treningu, Eusebio Sacristán opublikował listę zawodników na jutrzejszy mecz, na której nowością jest pojawienie się Campinsa i Bicho. Oto pełna lista powołanych: A. Ortolá, J. Suárez, Campins, Grimaldo, Patric, Edgar Ié, Samper, Adama, Pol Calvet, Dongou, Joan Román, Babunski, Bicho, Gumbau, J. Cámara, S. Juste, Halilović i R. Costa. Z decyzji trenera nie zagrają Diagne. Sandro, Lucas i Kaptoum są nieobecni z powodu kontuzji, a Ondoa, Macky i Maxi Rolón znajdują się na zgrupowaniach swoich reprezentacji.

 

Źródło: FCBarcelona.es

mainXX:/2015/01/eusebio-mamy-nadzieje-ze-zostaniemy-nagrodzeni/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.