26.05.2024, g. 21:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
Sevilla vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
1dn.23godz.29min.
14.00 X4.00 21.80 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Otwarty trening bez Messiego i Rafinhii

Otwarty trening bez Messiego i Rafinhii

11 134 osoby obserwowało tradycyjny, otwarty dla publiczności, trening z okazji święta Trzech Króli. W treningu nie wystąpili Messi, Rafinha i Mathieu. Rafinha ma infekcję ucha, natomiast Messi narzekał na problemy żołądkowe. Obydwaj zawodnicy nie wzięli udziału w dzisiejszej sesji treningowej po przegranym meczu z Realem Sociedad.

 

Tradycją jest, że przy okazji święta Trzech Króli, którzy przybyli do Barcelony z prezentami dla dzieci, pierwsza drużyna odbywa otwarty dla kibiców trening. Tak jak zazwyczaj, Miniestadi było wypełnione po brzegi. 11134 widzów przyszło oglądać trening zespołu po porażce z Realem Sociedad dzień wcześniej.

 

Kibice niestety nie mogli podziwiać Messiego, Rafinhy i Mathieu. Sztab medyczny ogłosił, że Messi opuścił trening z powodów żołądkowych, a Rafinha z powodu zapalenia ucha.  Klubowi lekarze zdecydują w najbliższych dniach kiedy zawodnicy będą mogli wznowić treningi. Mathieu natomiast trenował indywidualnie.

 

Odpoczynek po meczu na Anoeta

 

Mimo niekorzystnego wyniku na Anoeta piłkarzy o 11 powitał aplauz ze strony kibiców. Po kilku okrążeniach boiska rozpoczęli swoją standardową rozgrzewkę.

 

Zawodnicy byli podzieleni na dwie grupy. Ci, którzy wystąpili na Anoeta rozpoczęli ćwiczenia rozluźniające, podczas gdy pozostali rozpoczęli serie ćwiczeń przed meczem wewnętrznym na małym boisku. Neymar (5), Alves, Piqué (2), Adriano, Bartra (3) i Rakitić zdobywali bramki w meczu, w którym wygrały żółte koszulki. Dzieci z wielkim zainteresowaniem śledzili grę, tak jak gdyby był to prawdziwy mecz.

 

Po godzinie treningu, można było usłyszeć hymn Barçy, a zawodnicy rozdali piłki widowni, po czym spędzili dobrą chwilę na rozmowach z kibicami, rozdawaniu autografów i pozując do zdjęć.

 

Po treningu zawodnicy rozpoczęli przygotowania do popołudniowej wizyty w lokalnych szpitalach, po której udadzą się do domów, aby przygotować się do obchodów święta. 6 stycznia będzie dniem wolnym dla całego składu.

 

Źródło: FCBarcelona.com

Kursy na mecze FC Barcelony

Sevilla FC - FC Barcelona

La Liga Hiszpańska (Primera Division)

26/05/2024 21:00

Sevilla FC - FC Barcelona

La Liga Hiszpańska (Primera Division)

26/05/2024 21:00

Sevilla FC - FC Barcelona

La Liga Hiszpańska (Primera Division)

26/05/2024 21:00

Sevilla FC - FC Barcelona

La Liga Hiszpańska (Primera Division)

26/05/2024 21:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

mainXX:/2015/01/otwarty-trening-bez-messiego-i-rafinhy/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.