13.06.2024, g. 01:00
Mecz towarzyski
USA vs Brazylia
Do meczu pozostało:
0dn.1godz.33min.
15.75 X4.75 21.44 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Pedro i Sergi Roberto po meczu z Elche

Pedro i Sergi Roberto po meczu z Elche

Po wygraniu meczu rewanżowego z Elche w Copa del Rey, zawodnik FC Barcelony, Pedro Rodríguez powiedział, że drużyna wyszła na ten mecz z wielkimi chęciami: „Wzięliśmy ten mecz na poważnie, szybko strzeliliśmy gole i zagraliśmy dobre spotkanie. Teraz musimy myśleć o następnym meczu, ligowym, i o ćwierćfinale Pucharu Króla”.

 

Na temat zbliżającego się dwumeczu z Atlético Madryt, napastnik Barcelony powiedział, że będzie to ekscytujący, ale niezwykle trudny pojedynek: „Mimo, że w ostatnią niedzielę wygraliśmy z Atlético w lidze, to każdy pojedynek jest inny. Wiemy, że ćwierćfinał to dwa mecze, a to jest wymagający rywal. Mamy nadzieję na przejście do kolejnej rundy”.

Na koniec, Kanaryjczyk wyraził zadowolenie z gola, który zdobył po rzucie karnym: „Jestem zadowolony, że strzeliłem gola. To daje pewności i sprawia, że osiągasz zwycięstwo i uczestniczysz w nim wraz z resztą zespołu”.

Po spotkaniu wypowiedział się też inny zawodnik Barcelony, Sergi Roberto:

„Kiedy pierwsze spotkanie wygra się 5:0, to do kolejnego można podejść z dużo większym spokojem, ale jasne jest, że należy korzystać z danej szansy, dotyczy to zwłaszcza zawodników, którzy na co dzień grają mniej i muszą się pokazać, co uczynili”.

„Jestem bardzo szczęśliwy, że udało mi się strzelić gola, ale głównie cieszy mnie postawa drużyny zarówno w pierwszym, jak i w drugim spotkaniu”.

„Ta drużyna zrobi naprawdę wiele, by w następnym etapie pokonać Atlético Madryt. W weekend musimy jeszcze wygrać spotkanie ligowe i mamy nadzieję, że w środę stadion będzie pełen, a kibice będą nas wspierać i dopingować nam z całych sił”.

 

Źródło: FCBarcelona.es

mainXX:/2015/01/pedro-i-sergi-roberto-po-meczu-z-elche/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.