29.05.2022, g. 23:00
WNBA
Minnesota Lynx vs Los Angeles Sparks
Do meczu pozostało:
0dn.18godz.10min.
13.95 X0.00 21.25 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Xavi, Iniesta i Busquets spotkają się z Messim

Xavi, Iniesta i Busquets spotkają się z Messim

Trzech kapitanów spotka się z czwartym i spróbuję rozwiązać problemy, które w ostatnim czasie powstały w Klubie.

 

Ostatnio zrobiło się gorąco wokół Lionela Messiego. Drużyna Barcelony chce pomóc Argentyńczykowi, a także zlikwidować nieporozumienie z Luisem Enrique, które rzekomo powstało w ostatnim czasie.

 

Zawodnicy Barçy są świadomi, że jeśli chcą wygrywać tytuły w tym sezonie potrzebują wsparcia najlepszego zawodnika na świecie, tak jak miało to miejsce w sezonach, w których Barcelona rządziła w Hiszpanii i Europie.

 

Trzej kapitanowie pierwszej drużyny – czwartym jest sam zainteresowany – Xavi, Iniesta i Busquets są umówieni z Messim na spotkanie w środę rano, przed sesją treningową przygotowującą do meczu przeciwko Elche w Copa del Rey.

 

Chcą wiedzieć co stało się pomiędzy trenerem a Messim, starając się zlikwidować konflikt, przywrócić spokój w szatni.

 

Mówi się, że Messi opuścił otwarty trening, a także wizytę w szpitalu z innych powodów, aniżeli zatrucie pokarmowe, o którym była mowa w oficjalnym komunikacie Klubu.

 

Trzej kapitanowie wierzą, że Messi mówił prawdę i jego absencja wynikała z niedyspozycji, ale rozumieją także złość fanów.

Xavi, Iniesta i Busquets nie chcą pozwolić aby konflikt przybrał jeszcze większe rozmiary i z resztą składu są świadomi, że może to mieć znaczący wpływ na sukces w tym sezonie. Nie chcą dopuścić do napiętej sytuacji, która może mieć wpływ na słabe występy w najważniejszych miesiącach sezonu.

 

Barça w styczniu musi walczyć o tytuł ligowy, a jeśli pokonają Elche, zmierzą się z Realem Madryt lub Atlético Madryt w ćwierćfinale Pucharu Hiszpanii.

 

Źródło: Sport.es

Kursy na mecze FC Barcelony

Brak spotkań

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.