29.09.2023, g. 21:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
FC Barcelona vs Sevilla
Do meczu pozostało:
0dn.21godz.35min.
11.36 X4.75 28.50 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Eusebio: Musimy zachować ciągłość

Eusebio: Musimy zachować ciągłość

FC Barcelona B zmierzy się dzisiaj z Realem Saragossa w ramach 24. kolejki La Liga Adelante (18:00). Przed meczem, po wczorajszym treningu, dla mediów wypowiedział się trener rezerw, Eusebio Sacristán.

 

Kontynuować to, co w ostatnich meczach


„Musimy zachować ciągłość, by pozostać w dobrym momencie i utrzymać pewność siebie oraz dobre rezultaty”. „Kiedy ma się zespół, który dobrze reaguje, wykonuje wszystko odpowiednio, normalne jest, że ma się do niego zaufanie, jednak chcę, żeby wszyscy wiedzieli i czuli,  że mają się odpowiednio przygotować. Wiele meczów zostaje wygranych już w szatni”, powiedział Eusebio. W tym tygodniu do zespołu powrócili Ondoa i Macky, którzy byli wcześniej na Pucharze Narodów Afryki z Kamerunem, co Eusebio uznał za „bardzo dobre, powrócili będąc w dobrej formie, jesteśmy zadowoleni, że znów mamy ich w zespole”.

Zmotywowani przeciwko wielkim rywalom

Jeśli chodzi o dzisiejszego rywala, Saragossę, trener rezerw powiedział: „Jest to drużyna efektywna, jeden z ważniejszych zespołów tej kategorii, prestiżowy. Wielu zawodników z tej drużyny grało w pierwszej lidze i mają odpowiednie doświadczenie, które może zaważyć w kluczowych momentach meczu”. Eusebio powiedział jednak, że takie mecze motywują jego zawodników: „Takie boiska, jak np. La Romareda motywują, także moich piłkarzy, co może pomóc”.

 

Źródło: FCBarcelona.es

mainXX:/2015/02/eusebio-musimy-zachowac-ciaglosc/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.