Agent Tello: Cristian nie wróci do Barcelony w czerwcu

Agent Tello: Cristian nie wróci do Barcelony w czerwcu

Cristian Tello we wczorajszym spotkaniu ze Sportingiem ustrzelił hat-tricka. Agent zawodnika wypowiedział się po zakończeniu meczu na temat jego przyszłości. 

 „Umowa wypożyczenia obowiązuje przez dwa lata. Po roku może wrócić do Barcelony, ale nie ma czym się martwić, bo to się nie stanie. Tello nie wróci do Barcelony po zakończeniu tego sezonu, ale dopiero po następnym”, powiedział José Maria Orobigt do fanów Smoków w wywiadzie dla radia Renascença.

Orobigt uważa, że Barcelona mimo zakazu FIFA Barcelona nie będzie chciała płacić, na powrót zawodnika po zakończeniu obecnego sezonu. „Nie sądzę, że Barcelona będzie chciała wydawać pieniądze, aby przywrócić Tello”, powiedział.

„Nie pytajcie mnie o to, co stanie się w najbliższych dwóch sezonach. Pytajcie mnie o najbliższe spotkanie. Tello tylko myśli o kolejnym meczu, a nie o tym, gdzie będzie grał w przyszłości”, przyznał agent.

Przypomnijmy, że Tello w obecnym sezonie w barwach Porto rozegrał 31 spotkań, w których zdobył 6 bramek i zaliczył 11 asyst.

Źródło: AS.com


 

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo w STS TV
Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie La Liga

Brak spotkań

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB