Przyszłość Alvesa w Barçy

Przyszłość Alvesa w Barçy

Zarząd rozważa przedłużenie kontraktu z Alvesem. Może być to jedna z najlepszych opcji w obecnej sytuacji.

Sytuacja Daniego Alvesa może się diametralnie zmienić. Zawodnik, który znajdował się na końcu listy, teraz może stać się priorytetem jeśli chodzi o przedłużenie kontraktu, według hiszpańskiej gazety Sport.

Początkowy plan zakładał znalezienie zastępstwa za prawego obrońcę, podczas gdy obecne opcje (Martin Montoya i Douglas) nie są przekonywujące. Wybrany kandydat, obrońca Porto, Danilo, z którym rozpoczęły się negocjacje, okazał się jednak nie do końca odpowiedni. Obecnie rozpoczął już negocjacje także z dwoma innymi zespołami (Real Madryt i Manchester United), a obecnie jego klub żąda minimum 40 milionów euro odstępnego. Pomimo, że Danilo to przyjaciel Neymara, transfer wydaje się być mało realny.

Według Sport, klub w takim wypadku planuje przedłużyć kontrakt z Alvesem. Zawodnik ma poparcie ze strony Luis Enrique, który bardzo chętnie współpracowałby co najmniej sezon dłużej. Brazylijczyk może przedłużyć kontrakt nawet o dwa lata, w zależności od tego jaką ofertę otrzyma.

W ostatnich miesiącach, agent Alvesa mówił, że nie otrzymał żadnej oferty ze strony Barçy i jest otwarty na propozycje z zewnątrz. Czy jest już za późno na zatrzymanie Alvesa w klubie, prawdopodobnie okaże się w najbliższych dniach.

Źródło: Weloba.com


 

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w STS TV
Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie La Liga

Brak spotkań

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB