13.04.2024, g. 21:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
Cadiz vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
0dn.11godz.39min.
14.33 X3.50 21.83 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Ramos: Każda matka chciałaby Iniestę na zięcia

Ramos: Każda matka chciałaby Iniestę na zięcia

Sergio Ramos, obrońca Realu Madryt, brał udział w konferencji prasowej podczas zgrupowania reprezentacji Hiszpanii, podczas której pochwalił występy dwóch piłkarzy FC Barcelony: Andrésa Iniesty i Gerarda Piqué.

Piłkarz został zapytany również o możliwe wygwizdanie hymnu Hiszpanii podczas finału Pucharu Króla, jednak nie chciał on wypowiadać się na ten temat utrzymując, że należało wybrać stadion już na początku rozgrywek.

Andrés Iniesta

„Iniesta to taki człowiek, którego każda matka chciała by dla swojej córki. To niezwykły piłkarz, pełen magii. Szkoda tylko, że jest on zawodnikiem Barçy, a nie naszym”.

Gerard Piqué

„Piqué odzyskał swoją najlepszą wersję, nie cieszy mnie to, jeśli chodzi o Barçę, ale jeśli chodzi o reprezentację, to owszem. Jeśli Piqué czuje się dobrze, podobnie jak jego partner z obrony w ostatnich latach, to obaj jesteśmy nie do pokonania i gramy na najwyższym poziomie, co jest dobre dla reprezentacji”.

Wygwizdanie hymnu

„Nie udzielę odpowiedzi, ponieważ ja i moja drużyna już zostaliśmy wyeliminowani i nie zagramy w finale. Jeśli w przyszłym roku się dostaniemy, to będę mógł się wypowiadać. Myślę, że dobrym rozwiązaniem byłoby wybrać stadion, na którym miałby odbyć się finał, jeszcze przed rozpoczęciem rozgrywek i wtedy nie będzie problemów”.

Źródło: Weloba.es

Kursy na mecze FC Barcelony

Cadiz - FC Barcelona

La Liga Hiszpańska (Primera Division)

13/04/2024 / 21:00

FC Barcelona - PSG

Liga Mistrzów

16/04/2024 / 21:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

mainXX:/2015/03/ramos-kazda-matka-chciala-by-inieste-na-ziecia/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.