4dn.12godz.11min.

Argentyna remisuje z Paragwajem

Reprezentacja Argentyny my już za sobą inauguracyjne spotkanie w Copa América – drużyna z Leo Messim i Javierem Mascherano w składzie zremisowała 2-2 z Paragwajem.

Argentyna bardzo dobrze rozpoczęła mecz i dominowała nad Paragwajem. W pierwszej połowie Sergio Agüero i Leo Messi (rzut karny) strzelili swoje pierwsze bramki na turnieju i było 2-0. Nic nie wskazywało na to, że mecz zakończy się inaczej niż wygraną drużyny Gerardo Martino.

Druga połowa była jednak zupełnie inna i Paragwaj odrobił straty dzięki bramkom strzelonym przez Nelsona Haedo Valdeza oraz Lucasa Barriosa.

Leo Messi oraz Javier Mascherano rozegrali całe spotkanie.

Argentyna 2-2 Paragwaj

27″ Sergio Agüero 1-0

35″ Leo Messi 2-0

60″ Nelson Haedo Valdez 2-1

89″ Lucas Barrios 2-2

Argentyna: Sergio Romero, Facundo Roncaglia, Ezequiel Garay, Nicolás Otamendi, Marcos Rojo, Ever Banega (80″ Lucas Biglia), Javier Mascherano, Javier Pastore (75″ Carlos Tevez), Lionel Messi, Sergio Agüero (75″ Gonzalo Higuaín), Ángel Di María

Paragwaj: Antony Silva, Marcos Cáceres, Paulo Da Silva, Pablo Aguilar, Miguel Samudio, Nelson Valdez, Néstor Ortigoza, Víctor Cáceres, Richard Ortiz (45″ Derlis González), Raúl Bobadilla (65″ Edgar Benítez), Roque Santa Cruz (78″ Lucas Barrios)

29/04/2024 21:00