Messi: Rywalizacja z Ronaldo nie istnieje

Messi: Rywalizacja z Ronaldo nie istnieje

Leo Messi w wywiadzie ze Shortlist wypowiedział się na wiele różnych tematów, m.in. rywalizacji z Cristiano Ronaldo.

„To nie jest rywalizacja, tylko twór mediów. Każdy z nas chce jak najlepiej dla swojego klubu, a nie rywalizacji ze sobą. Czegoś takiego nigdy nie było”, powiedział Messi.

„Barcelona dała mi wszystko. To ona dała mi szansę, kiedy wszyscy we mnie wątpili. Nigdy nie chciałem grać w innym zespole. Będę tu tak długo, jak tylko zechcę”, przyznał Argentyńczyk.

„Jako zawodnik zawsze chcesz brać udział w największych rozgrywkach. Celem Barcelony jest triumf w każdej z nich. Podobnie Argentyny. Od ostatniego trofeum reprezentacji Argentyny minęło 20 lat. byliśmy blisko triumfu w Brazylii, ale Mistrzostwa Świata są już za nami. Teraz chcemy wygrać Copa América”, powiedział napastnik.

„Mistrzostwo Świata to największy cel w piłce nożnej i wciąż jest moim marzeniem. Tak wielu moich kolegów z Barcelony wzniosło ten Puchar. To jest jak sen. Mam nadzieję, że kiedyś będzie mi dane poznać to uczucie”, stwierdził Messi.

„Liga Mistrzów i Mistrzostwa Świata to dwa wielkie testy. Różnica jest jednak taka, że na Mistrzostwach Świata wiesz, że następna szansa przyjdzie dopiero za cztery lata”, powiedział Argentyńczyk.

Źródło: ShortList.com

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie La Liga

Brak spotkań

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB