24.07.2022, g. 01:00
Mecz towarzyski
Real Madryt vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
28dn.9godz.55min.
12.45 X3.25 22.85 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Brazylia zamierza zwrócić sprawę Neymara do TAS

Brazylia zamierza zwrócić sprawę Neymara do TAS

Brazylijska Konfederacja Piłki Nożnej (CBF) zamierza odwołać się do Trybunału Arbitrażowego ds. Sportu (TAS) w celu zmniejszenia sankcji czterech spotkań nałożonej na Neymara podczas Copa América.

W rozmowie z portalem „GloboEsporte” sekretarz generalny CBF – Walter Feldman poinformował, że CBF finalizuje już szczegóły wniosku. Celem tej akcji jest zmniejszenie lub zmiana kary, tak by Neymar mógł wziąć udział w pierwszych, październikowych spotkaniach eliminacyjnych do Mistrzostw Świata 2018.

Według Feldmana, we wniosku złożonym do TAS miałaby znaleźć się prośba o przełożenie zawieszenia na dwa spotkania na kolejny turniej organizowany przez Conmebol, który organizował Copa América, a nie eliminacje Mistrzostw Świata, które są zupełnie odmiennymi rozgrywkami.

Przypomnijmy, że Neymar został zawieszony na cztery spotkania, zaś fakt, iż Brazylia odpadła już w ćwierćfinale Copa América sprawia, że kara przechodzi na następne spotkania reprezentacyjne, czyli w tym przypadku eliminacje do Mistrzostw Świata.

Źródło: Sport.es

Kursy na mecze FC Barcelony

FC Barcelona - Rayo Vallecano

La Liga (Hiszpańska Primera Division)

14/08/2022 / 18:00

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.