04.06.2023, g. 19:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
Celta Vigo vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
6dn.5godz.49min.
11.50 X3.00 21.50 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Luis Enrique: Jutro nie będziemy mieli czasu na odpoczynek

Luis Enrique: Jutro nie będziemy mieli czasu na odpoczynek

Luis Enrique wziął udział w konferencji prasowej przed jutrzejszym spotkaniem z Athletikiem.

„Obie drużyny znają się perfekcyjnie. Jutro nie będziemy mieli czasu na odpoczynek. To z pewnością nie będzie łatwe spotkanie, bo Athletic to bardzo kompletny zespół”, powiedział trener.

„Wszyscy mają w pamięci pierwsze spotkanie o Superpuchar Hiszpanii. Piłkarze już wiedzą, jak trudno jest odnieść zwycięstwo i to będzie dla nich motywacją”, przyznał Luis Enrique.

„Ernesto Valverde to dobry trener. Ma swój pomysł na grę i jest wierny swojemu stylowi”, powiedział.

„Filozofia Athletiku wydaje się być wspaniałym rozwiązaniem, czymś wyjątkowym, co wskazuje na kulturę. Jestem fanem Athleticu, ich pomysłu i patrzenia na sport. To jest wręcz utopijne”, stwierdził Luis Enrique.

„Fakt, że gramy ze sobą trzy spotkania w najbliższym czasie jest trudny dla obu zespołów. Teraz jednak musimy skoncentrować się na lidze, żeby utrzymać się na czele tabeli”, powiedział trener.

„Nie zaskoczyła mnie wydajność Aleixa i Ardy, ponieważ pracowali nad tym w ostatnich miesiącach. Wierzę, że będą jeszcze lepsi, gdy uda im się złapać odpowiedni rytm. Mam nadzieję, że się poprawią, tak samo jak wszyscy nasi zawodnicy”, przyznał.

„Jeśli uda nam się przejść kolejną rundę, to w lutym również czeka nas intensywny okres. Zbliża się ostatnia, trzecia część sezonu, w trakcie której rozpocznie się walka o Mistrzostwo. To bardzo ekscytujące”, przyznał trener.

Źródło: FCBarcelona.cat

mainXX:/2016/01/luis-enrique-jutro-nie-bedziemy-mieli-czasu-na-odpoczynek/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.