04.06.2023, g. 21:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
Celta Vigo vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
3dn.23godz.5min.
12.75 X3.80 22.38 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Tello: Bartra powinien pomyśleć o opuszczeniu Barcelony

Tello: Bartra powinien pomyśleć o opuszczeniu Barcelony

Cristian Tello, który w najbliższym czasie będzie występował na wypożyczeniu w Fiorentinie, został dziś zaprezentowany jako nowy zawodnik włoskiej drużyny.

„Nie miałem zbyt wielu okazji do gry i to było dla mnie ważne wiedzieć, że Fiorentina da mi tę możliwość. Jestem zadowolony z tego wyboru. To dla mnie duże wyzwanie. Będę występował w prestiżowym zespole i mam nadzieję, że będziemy osiągać wielkie rezultaty. Mam więc nadzieję, że przeżyję tu wspaniałe chwile i będę grał przez długi czas”, przyznał Cristian Tello.

„Jestem szybkim zawodnikiem i mam nadzieję, że swoimi umiejętnościami będę mógł pomóc Fiorentinie”, dodał.

„Barcelona nauczyła mnie gry w piłkę, gdy byłem dzieckiem i pozwoliła mi poczuć się kimś ważnym. Tutaj dojrzałem. Chcę się cieszyć grą w piłkę i grać tak dużo, jak to będzie możliwe. Chcę zdobyć zaufanie trenera i przekonać go, żeby mnie tu zatrzymał”, powiedział zawodnik.

Dziennikarze zapytali go także o Marca Bartrę. „Słyszałem o zainteresowaniu ze strony Fiorentiny. On pogratulował mi przybycia tutaj. To ważny zawodnik i musi grać, by czuł się ważnym. Każdemu zawodnikowi trudno jest opuścić Barcelonę, ale żeby mógł mieć więcej minut i się rozwijać powinien pomyśleć o opuszczeniu Barcelony”, powiedział Tello.

Źródło: Sport.es

mainXX:/2016/01/tello-bartra-powinien-pomyslec-o-opuszczeniu-barcelony/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.