29.05.2024, g. 01:00
WNBA
Connecticut Sun blank vs blank Phoenix Mercury
Do meczu pozostało:
0dn.23godz.56min.
14.60 X0.00 21.20 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Neymar: Damy z siebie wszystko, by wygrać z Atlético

Neymar: Damy z siebie wszystko, by wygrać z Atlético

Pojedynki Barçy i Atlético w ćwierćfinale Ligi Mistrzów niewątpliwie będą stały na wysokim poziomie, o czym wspomniał Neymar na swojej oficjalnej stronie internetowej.

„Za każdym razem, gdy mierzyliśmy się z Atlético było to bardzo wyrównane spotkanie i bardzo, bardzo trudne. Pamiętam te wszystkie pojedynki, choć niektóre z nich były naprawdę wyjątkowe. Niewątpliwie czekają nas dwa wielkie spotkania i oczywiście zrobimy wszystko, by wyjść zwycięsko z tej konfrontacji”, napisał Neymar.

Przypomnijmy, że obie drużyny mierzyły się już w ćwierćfinale Ligi Mistrzów w sezonie 2013/14, kiedy to Atlético wygrało dwumecz 2:1. Jeśli Katalończykom uda się wyjść zwycięsko z tego pojedynku, to po raz ósmy w ciągu ostatnich dziewięciu sezonów awansują do półfinału Ligi Mistrzów.

Neymar w barwach FC Barcelony aż 12 razy mierzył się z Atlético. Barça zwyciężyła sześciokrotnie w tych pojedynkach, pięć razy przegrała i raz zremisowała.

Poza tym Atlético jest jedną z drużyn, przeciwko której Brazylijczyk zdobył najwięcej bramek, bowiem zdobył ich aż sześć.

Źródło: Sport.es

mainXX:/2016/03/neymar-damy-z-siebie-wszystko-by-wygrac-z-atletico/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.