04.06.2023, g. 21:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
Celta Vigo vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
0dn.0godz.48min.
12.55 X3.80 22.50 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Co się stanie z wypożyczonymi zawodnikami?

Co się stanie z wypożyczonymi zawodnikami?

Obecny sezon jeszcze się nie skończył, lecz Barça już musi myśleć nad kolejnym, a przede wszystkim nad transferami i przyszłością wypożyczonych zawodników.

Cristian Tello

Zawodnik został wypożyczony do Fiorentiny do końca sezonu. Włoski zespół zachował sobie opcję wykupu zawodnika, lecz wszystko wskazuje na to, że spędzi jeszcze jeden sezon na wypożyczeniu w tej ekipie. Tello czuje się w Fiorentinie dobrze, a klub również jest zadowolony z jego występów.

Martín Montoya

Montoya od lutego zaliczył 10 występów w barwach Betisu Sevilli i w najbliższą sobotę przyjdzie mu się mierzyć z Barçą. Wydaje się, że tak jak w przypadku Cristiana Tello drużyna z Andaluzji zdecyduje się na przedłużenie wypożyczenia o kolejny sezon. Jednak nie jest wykluczone, że Betis kupi Montoyę latem tego roku za cenę poniżej jego wartości rynkowej.

Alen Halilović

Młody Chorwat znacznie dojrzał w Sportingu, ale zarówno Luis Enrique jak i Abelardo przyznali kilka dni temu, że przydałoby mu się zdobyć jeszcze więcej doświadczenia. Jeśli Sporting spadnie z ligi, to najprawdopodobniej Barça i sam zawodnik będą chcieli wypożyczenia do innej drużyny z Primera División.

Alex Song

W następnym sezonie kończy się kontrakt Alexa Songa z FC Barceloną i nic nie wskazuje na to, by miałby on zostać przedłużony. Jeśli West Ham nie będzie chciał wykupić Kameruńczyka, to Barça będzie miała niemały problem ze znalezieniem dla niego nowej drużyny.

Warto dodać, że Barça zachowała sobie również opcję wykupu trójki młodych zawodników – Adamy Traoré, Gerarda Deulofeu i Denisa Suáreza. Najbliższy powrotu wydaje się być Denis Suárez, który tak naprawdę jest jednym z priorytetów Barçy na przyszły rok. Kwota tej operacji miałaby wynieść 3 miliony euro.

Źródło: Sport.es

mainXX:/2016/04/co-sie-stanie-z-wypozyczonymi-zawodnikami/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.