18.07.2024, g. 19:00
TCL - LoL
Dark Passage blank vs Besiktas
Do meczu pozostało:
2dn.10godz.9min.
12.70 X0.00 21.39 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Luis Enrique: Nie pozwolę, by złe momenty mnie zatopiły

Luis Enrique: Nie pozwolę, by złe momenty mnie zatopiły

Luis Enrique wziął udział w konferencji prasowej przed meczem z Valencią.

„Musimy powstać i skupić się na tym, co przed nami. Musimy zapomnieć o przeszłości i skupić się na pozostałych dwóch tytułach, które są również ważne”, powiedział trener.

„Zawsze potrzebujemy wsparcia fanów, tym bardziej gdy występują trudności”, dodał Luis Enrique.

„W każdym sezonie niektórzy z naszych przeciwników zmieniają trenera. To jest rzecz, z którą trzeba sobie poradzić. Ayestarán poprowadził tylko dwa spotkania, które możemy analizować, jednak podstawa zespołu pozostaje taka sama przez cały rok Dla nas jednak to spotkanie jest szansą na zmianę swojej sytuacji i potwierdzeniem, że jesteśmy liderami w lidze”, odpowiedział trener, zapytany o zmianę trenera Valencii.

„Mam nadzieję, że zdobędziemy pozostałe tytuły i nasi fani będą mieli na koniec sezonu dużo radości. Fani Barçy są inteligentni i nigdy nie wybaczyliby braku ambicji. Ale nigdy nie będziemy winni tego. Myślę, że nasi fani będą nas wspierać. To czas, gdy musimy z siebie dać więcej niż kiedykolwiek. Jednak ten zespół nigdy nie przestaje się poprawiać, ani na treningu, ani w meczu”, przyznał Asturyjczyk.

„Potrzebujemy wsparcia ze strony fanów. Ja pozostaję optymistą i wierzę, że zdobędziemy tytuł ligowy. Wiemy jednak, ile to będzie nas kosztować, bo nigdy nie myślałem, że to będzie spacer”, stwierdził trener.

„Dla mnie ostatnie spotkania są już przeszłością. Przeanalizowaliśmy każdą porażkę, tak samo jak analizowaliśmy zwycięstwa. Istnieje wiele czynników, które wpływają na zespół – na jego zwycięstwa i porażki. Ryzykowne jest wyciąganie wniosków, gdy pozostało ci sześć spotkań ligowych i finał Pucharu Króla”, przyznał Luis Enrique.

„Za każdym razem musimy stawiać sobie najwyższe cele i tak będziemy robić do końca sezonu. Na dzień dzisiejszy ie ma lepszego zespołu od nas i nie zamieniłbym Barçy na żaden inny zespół z ligi hiszpańskiej”, powiedział.

„Znam ten zespół bardzo dobrze i wiem, co to znaczy być trenerem Barçy. Nie pozwolę, by złe momenty mnie zatopiły. Mój sposób patrzenia na sport nie pozwoli na to. Myślę, że stajesz się lepszy, gdy masz na swojej drodze przeciwności. Nie zapominajmy, że wciąż jesteśmy w stanie wygrać ważne tytuły”, powiedział trener.

Źródło: FCBarcelona.es

mainXX:/2016/04/luis-enrique-nie-pozwole-by-zle-momenty-mnie-zatopily/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.