01.06.2024, g. 01:30
MLS
New York City FC vs San Jose Earthquakes
Do meczu pozostało:
1dn.0godz.21min.
11.62 X4.20 25.00 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Mestre: Neymar nie jest na sprzedaż

Mestre: Neymar nie jest na sprzedaż

Złe wyniki FC Barcelony i słaba forma Neymara doprowadziły do wielu spekulacji na temat jego pozostania na Camp Nou. Real Madryt i drużyny z Premier League są w stanie wyłożyć za Brazylijczyka nawet 190 milionów euro. 

Wiceprezydent FC Barcelony, Jordi Mestre, wypowiedział się na temat trzech spraw dotyczących Neymara – jego sprzedaży, występów dla reprezentacji Brazylii oraz nowego kontraktu napastnika.

Sprzedaż Neymara: Absolutnie nie. Powtarzam to wiele razy, ale i tak temat nadal jest top. Jesteśmy zadowoleni z Neymara i nie chcemy go sprzedać. Nawet o tym nie myślimy. On jest zawodnikiem, który nie patrzy na ekonomiczne aspekty (miał lepsze oferty gdzie indziej), a przyszedł tutaj, bo liczy się dla niego dobry futbol z Messim i spółką. Chcą razem zdobywać trofea. Ma spektakularny sezon. Prawdopodobnie fakt, że ostatnio nie był w stanie strzelać bramek spowodował tak wiele pogłosek. To czysta spekulacja. Powtarzam ponownie – nigdy nie przyszło nam do głowy, żeby go sprzedać. Jesteśmy zadowoleni z jego postawy i jego występów.

Reprezentacja Brazylii: To prawda, że nie możemy zabronić Neymarowi występów w rozgrywkach reprezentacyjnych FIFA (Copa América – przyp. red.), ale wolelibyśmy, żeby zagrał tylko w jednych rozgrywkach (Igrzyskach Olimpijskich – przyp. red.), ponieważ grał bardzo dużo w tym sezonie. Sezon jest długi i trudny. Uważamy, że powinien odpocząć, ale to jest decyzja, którą muszą podjąć trenerzy. Nasze zalecania są dobre dla wszystkich.

Nowy kontrakt: On odnowi swój kontrakt w odpowiednim momencie. Wciąż ma ważny kontrakt, a my będziemy rozmawiać, jak przyjdzie na to czas. Najważniejsze jest, to jak Neymar żyje z klubem, a klub z Neymarem. Widzę go szczęśliwego, zintegrowanego z miastem i całkowicie oddanego drużynie. Jestem pewien, że dojdziemy do porozumienia.

Źródło: Sport.es

mainXX:/2016/04/mestre-neymar-nie-jest-na-sprzedaz/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.