04.06.2023, g. 19:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
Celta Vigo vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
6dn.18godz.19min.
11.50 X3.00 21.50 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Neymar musi wybrać

Neymar musi wybrać

FC Barcelona nie chce się zgodzić, aby Neymar wziął udział w dwóch ważnych turniejach dla reprezentacja Brazylii, jakimi są Copa América i Igrzyska Olimpijskie. 

W ostatnich dniach doszło do spotkania między przedstawicielami Brazylijskiej Konfederacji Piłki Nożnej (CBF) oraz FC Barcelony w sprawie sytuacji Neymara w reprezentacji Brazylii. Selekcjoner chce, aby napastnik wziął udział zarówno w Copa América, jak i Igrzyskach Olimpijskich.

Kataloński klub wyraził swoje stanowisko dość jasno – Neymar może wziąć udział tylko w jednym turnieju, ponieważ potrzebuje odpoczynku po trudnym i długim sezonie. FC Barcelona ma prawo zakazać udziału napastnikowi w Igrzyskach Olimpijskich, ale nie w Copa América.

Prezydent klubu, Josep Maria Bartomeu, wypowiedział się dość ostrożnie na ten temat: „Najważniejsi zawodnicy powinni odpocząć dla dobra dwóch stron” i dodał: „Wolimy, aby Neymar zagrał na Igrzyskach Olimpijskich, ale poczekamy na decyzję CBF. Musi to być jednak tylko jeden turniej, bo jeżeli będziemy mieli zakazywać, to nie pozwolimy na jego grę”.

Źródło: Marca.com

mainXX:/2016/04/neymar-musi-wybrac/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.