04.06.2023, g. 19:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
Celta Vigo vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
6dn.22godz.41min.
11.50 X3.00 21.50 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Prezentacja meczu Celtic-Barça w International Champions Cup

Prezentacja meczu Celtic-Barça w International Champions Cup

Jednym z wielkich meczów w International Champions Cup 2016, corocznego turnieju towarzyskiego, który trwa od 23 lipca do 13 sierpnia, będzie spotkanie pomiędzy Celtikiem Glasgow a FC Barceloną. 

Spotkanie między Celtikiem Glasgow a FC Barceloną odbędzie się 30 lipca. Mecz został oficjalnie zaprezentowany na stadionie, gdzie zostanie rozegrany – Aviva Stadium w Dublinie (Irlandia). Katalończyków reprezentował Edgar Davids, a gospodarzy ich kapitan, Scott Brown.

Mimo, że na prezentacji zabrakło dyrektora sportowego, Roberta Fernándeza, wypowiedział się on już wcześniej na temat tego spotkania: „To może być bardzo ciekawy mecz. Celtic jest legendarnym zespołem, który w tym roku jest ponownie faworytem do zdobycia mistrzostwa w swoim kraju. Będzie to nasz debiut na ICC tego lata i będzie to dobry test w ramach przygotowań do następnego sezonu. Zagramy przeciwko drużynie, która zawsze sprawia, że trzeba ciężko pracować na boisku”.

Barça po raz pierwszy zagra na Aviva Stadium, który został otwarty w 2010 roku i mieści 51 700 widzów. Obiekt ten gościł już między innymi finał Ligi Europy w 2011 roku czy spotkania rugby w Pucharze Narodów.

Bilety na to spotkanie będą dostępne od 3 maja na stronie www.ticketmaster.ie.

Źródło: FCBarcelona.cat

mainXX:/2016/04/prezentacja-meczu-celtic-barca-w-international-champions-cup/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.