Luis Enrique: Ten tytuł potwierdza naszą regularność

Luis Enrique: Ten tytuł potwierdza naszą regularność

Luis Enrique cieszył się ze zdobycia swojego drugiego tytułu ligowego na stanowisku trenera FC Barcelony.

„Nasz zespół zagrał bardzo dobrze. Przy stanie 0:0 musieliśmy podjąć większe ryzyko. Kiedy udało nam się zdobyć bramkę na 1:0, musieliśmy zrobić wszystko, by utrzymać ten wynik i odeprzeć ataki rywala. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, ze udało nam się ostatecznie wywalczyć tytuł”, przyznał Luis Enrique.

„Stan boiska to coś, na co nie mamy wpływu. Ma to jednak także swoje korzyści, tak jak przy drugiej bramce. Takie suche boiska dały nam jednak wiele korzyści w obecnym sezonie”, stwierdził Asturyjczyk.

„Jeśli wygrywasz ligę, nie można powiedzieć, że był to zły rok, ponieważ ten tytuł potwierdza naszą regularność. To pokazuje, że byliśmy na bardzo wysokim poziomie cały sezon. Powinniśmy docenić zwycięstwo i cieszyć się ze zdobycia tytułu tak jak na to zasługuje. było to bardzo trudne rozgrywki, które wiele nas kosztowały”, powiedział trener

„Zasłużyliśmy na tę ligę, dlatego że udało nam się przezwyciężyć trudne momenty w sezonie”, dodał Luis Enrique.

„Jestem nudną osobą, ale mam nadzieję, że zawodnicy zorganizują wielkie przyjęcie, podczas którego wspólnie będziemy świętować tytuł. Pamiętam o wszystkich osobach, które wspierały nas w trudnych momentach. Kibice zawsze są z nami pomimo wielu trudności podczas całego sezonu”, powiedział trener.

Źródło: Sport.es / AS.com


 

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo w STS TV
Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie La Liga

Brak spotkań

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB