21.04.2024, g. 21:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
Real Madryt vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
4dn.0godz.30min.
11.73 X3.80 24.50 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Neymar: To nie był mój najlepszy sezon

Neymar: To nie był mój najlepszy sezon

Neymar w wywiadzie dla Globoesporte podzielił się przemyśleniami na temat kończącego się sezonu.

Puchar Króla

„Jesteśmy bardzo zmotywowani. Zawsze chcemy zdobywać tytuły i teraz  mamy szansę na kolejny, bo gramy w finale. W tym tygodniu zdobyliśmy już jedno trofeum i mamy szansę na jeszcze jeden. Wszyscy jesteśmy szczęśliwi i zmotywowani przed finałem Pucharu Króla, po tym co udało nam się osiągnąć w lidze.”

Liga Mistrzów

„Boli mnie fakt, że nie wystąpimy w finale Ligi Mistrzów, tym bardziej, że wiedzieliśmy, że jesteśmy w stanie to zrobić. Pewne rzeczy jednak się zdarzają i musimy je zaakceptować. Jestem zadowolony z obu zespołów, które tam dotarły. To pokazuje, że liga hiszpańska jest bardzo trudna.”

La Liga

„To najcenniejszy tytuł ligowy, który udało nam się wygrać. Nie możemy zapomnieć o tym, co wydarzyło się w tym sezonie i musimy pamiętać o tym w nadchodzących rozgrywkach. Oczywiście chcemy również wygrać Ligę Mistrzów i w następnym sezonie będziemy o nią walczyć.”

Osobiste występy

„To nie był mój najlepszy sezon. Zawsze chcę poprawić moje statystyki, liczby. Chcę się poprawiać każdego dnia. Jestem dumny, że jesteśmy Mistrzami Ligi, ale to nie moja zasługa, lecz całego zespołu. Jestem szczęśliwy, że mogę pomagać moim kolegom z drużyny i wiele pracowaliśmy i wycierpieliśmy, żeby zdobyć ten tytuł. To było trudne, ale na koniec otrzymaliśmy swoją nagrodę.”

Luis Suárez

„To świetny zawodnik. Nie tylko strzelec bramek, ale także rozgrywający. To dobry kolega z drużyny i przyjaciel. Jestem bardzo zadowolony z niego. Zawsze staram się pomagać mu w najlepszy możliwie sposób, aby spróbować dać mu szansę na zdobywanie Złotego Buta co sezon. Najważniejszą rzeczą w naszym sukcesie jest jedność szatni i  poczucie szczęścia z możliwości pomocy drugiej osobie.”

Reprezentacja Brazylii i Igrzyska Olimpijskie

„Myślałem o tym od czasu, gdy byłem dzieckiem i wiem, jak Brazylijczycy marzą o tym złotym medalu. Ja również tego chcę i będę o to walczył. Wiem, że fani wierzą we mnie i nie zamierzam ich zawieść.”

Copa América

„Nie jestem sfrustrowany. Jak mogę być sfrustrowany, jeśli zagram w turnieju, którego nigdy nie wygraliśmy? Oczywiście, byłoby dla mnie ekscytujące zagrać w dwóch rozgrywkach, ale szanuję decyzję, która została podjęta.”

Źródło: Marca.com

Kursy na mecze FC Barcelony

Real Madryt - FC Barcelona

La Liga Hiszpańska (Primera Division)

21/04/2024 / 21:00

FC Barcelona - Valencia CF

La Liga Hiszpańska (Primera Division)

27/04/2024 / 14:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

mainXX:/2016/05/neymar-to-nie-byl-moj-najlepszy-sezon/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.