PSG rezygnuje ze sprowadzenia Neymara

PSG rezygnuje ze sprowadzenia Neymara

Marzenia PSG o sprowadzeniu Neymara będą musiały poczekać. Francuski klub jest świadomy, że Brazylijczyk chce kontynuować swoją przygodę w Katalonii, pomimo trudności, które spotkały go niedawno poza boiskiem.

Według L’Equipe, Neymar to zawodnik, który najbardziej podoba się właścicielom PSG. Jednak pomimo utrzymywania kontaktów ze środowiskiem zawodnika, istnieje kilka „niedogodności”, gdy mowa o potencjalnym transferze.

Przede wszystkim pragnieniem Neymara jest kontynuacja gry u boku Messiego i Suáreza, gdzie czuje się szczęśliwy. Tym co mogłoby skłonić Neymara do odejścia mogą być jedynie kwestie pozaboiskowe, a konkretnie problemy podatkowe, z którymi zmagał się w ostatnim czasie.

Francuzi wiedzą, że Neymar chce kontynuować współpracę z Barçą w najbliższym sezonie, a jego kontrakt wygasa w 2018 roku. Są również świadomi, że obie strony dobrze ze sobą współpracują, o czym świadczy porozumienie w sprawie występów reprezentacyjnych w tym lecie, a także fakt negocjowania nowej umowy.

PSG zamierza więc na jakiś czas zrezygnować z nalegań na transfer i poczekać do czasu, aż Neymar będzie gotowy do opuszczenia Barcelony, choć biorąc pod uwagę priorytety Brazylijczyka raczej prędko to nie nastąpi.

Źródło: Sport.es


 

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w STS TV
Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie La Liga

Brak spotkań

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB