01.06.2024, g. 01:30
MLS
New York City FC vs San Jose Earthquakes
Do meczu pozostało:
1dn.1godz.19min.
11.62 X4.20 25.00 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Lazio dało Barçy ultimatum w sprawie transferu Adriano

Lazio dało Barçy ultimatum w sprawie transferu Adriano

Lazio dało FC Barcelonie 24 godziny na podjęcie ostatecznej decyzji w sprawie Adriano, inaczej zrezygnuje z transferu Brazylijczyka.

Włoski klub porozumiał się już z Adriano, lecz wciąż FC Barcelona nie wyraziła zgody na odejście zawodnika z Camp Nou.

Tę sprawę poruszono na czwartkowym spotkaniu pomiędzy obiema stronami. Agent Adriano argumentował odejście zawodnika faktem, że jeśli Barça zgodzi się na łagodne rozwiązanie umowy z Brazylijczykiem, to zaoszczędzi na tym około 7 milionów euro.

FC Barcelona jednak nie chce dopuścić do odejścia tego zawodnika, gdyż jest świadoma, że jest to ważny zawodnik dla drużyny ze względu na swoją uniwersalność i w razie potrzeby mógłby występować na różnych pozycjach. Ponadto znalezienie zmiennika dla Alby będzie trudnym zadaniem i klub musiałby zainwestować kolejne pieniądze, by sprowadzić odpowiedniego zawodnika na tę pozycję. Inaczej sytuacja mogłaby wyglądać, gdyby Lazio lub inny klub zdecydował się zapłacić odpowiednią kwotę za transfer Brazylijczyka. Nie musi być to jakaś wygórowana kwota. FC Barcelona zadowoliłaby się nawet 5 milionami euro, by w jakimś stopniu zwróciła się kwota 9,5 miliona euro plus 4 milionów euro zmiennych, którą w 2010 roku wydała na sprowadzenie Adriano.

Źródło: Sport.es

mainXX:/2016/06/lazio-dalo-barcy-ultimatum-w-sprawie-transferu-adriano/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.