01.06.2024, g. 01:30
MLS
New York City FC vs San Jose Earthquakes
Do meczu pozostało:
1dn.0godz.23min.
11.62 X4.20 25.00 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

UOL: Neymar zaakceptował ofertę PSG

UOL: Neymar zaakceptował ofertę PSG

Według brazylijskiego dziennika UOL, Neymar zaakceptował ofertę PSG.

Zawodnik miałby rozegrać jeszcze jeden sezon w barwach katalońskiego klubu, a później przenieść się do Francji.

Neymar nie chce pozostawać dłużej w cieniu Messiego i Suáreza, więc razem z ojcem stwierdzili, że transfer do PSG będzie najkrótszą drogą do stania się najlepszym zawodnikiem na świecie.

Według brazylijskiego dziennika, właściciel PSG – Nasser Al-Al-Khelaifi spotkał się w ubiegłym tygodniu na Ibizie z agentem Neymara – Wagnerem Ribeiro. Choć jeszcze nie osiągnęli ostatecznego porozumienia, to mówi się o tym, że rozmowy są bardzo zaawansowane.

PSG zaoferowało Neymarowi zarobki w wysokości 50 milionów rocznie, czyli prawie dwukrotnie tyle, co jest w stanie zaproponować mu Barça po odnowieniu kontraktu.

PSG jest świadome, że jeśli Neymar przedłuży kontrakt z FC Barceloną do 2021 roku, to szanse na jego sprowadzenie zmaleją, biorąc pod uwagę wysokość jego klauzuli. Jednak teraz także Barça nie ma zamiaru sprzedawać Neymara, który jest członkiem najlepszego tridente w historii. Francuzi liczą jednak, że napastnik nie przedłuży kontraktu z FC Barceloną i będą mogli rozpocząć negocjacje z katalońskim klubem.

Źródło: Sport.es

mainXX:/2016/06/uol-neymar-zaakceptowal-oferte-psg/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.