18.08.2024, g. 02:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
Valencia vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
58dn.21godz.26min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Luis Enrique: Naszym celem jest zawsze osiąganie maksimum

Luis Enrique: Naszym celem jest zawsze osiąganie maksimum

Po zakończonym treningu Luis Enrique wziął udział w pierwszej konferencji prasowej w presezonie.

Cele: „Naszym celem jest zawsze osiąganie maksimum. Chcemy walczyć o wszystkie możliwe tytuły i zadowolić kibiców Barçy na całym świecie”.

Poprawa: „Chcemy wciąż się poprawiać i ewoluować. Mamy dobry skład. Wzmocniliśmy się i poprawiliśmy.”

Napastnicy: „To prawda, że szukamy napastnika. Chcemy znaleźć zmotywowanego zawodnika do zdobywania bramek.”

Przyszłość: „Chcę opuścić Barçę wtedy, kiedy będę czuł, że nie mam już więcej energii. Na koniec sezonu zobaczymy jak to wszystko się potoczy. Jednak jeśli zdecyduję się odejść, to tylko dlatego, że poczuję utratę energii.”

Ter Stegen i Bravo: „Mają ważny kontrakt, a ja jestem zadowolony z każdego z trzech bramkarzy, których mam. Naszym celem jest posiadanie najlepszych zawodników. Jeśli jednak zdecydują się odejść, zgodnie z zapisem w klauzuli, to mają taką możliwość.”

Tello i Montoya: “Powiedziałem im, że nie liczę na nich, ale oni zdecydowali się dołączyć do Barçy. Najlepiej dla nich byłoby, gdyby jak najszybciej znaleźli nowe drużyny. Cieszymy się, że chcą z nami trenować, ale mamy nadzieję, że ich sytuacja zostanie rozwiązana jak najszybciej.”

Messi i reprezentacja Argentyny: „Nie boli mnie to, jako trenera Barçy. Nie byłaby to idealna sytuacja, ale na pewno odciążyłaby zawodnika pod względem długości podróży i ilości rozegranych spotkań. To trudny moment. Jako fan chciałbym jeszcze kiedyś zobaczyć go w koszulce reprezentacji. Jako trener Barçy jestem otwarty na wszystkie możliwości.”

Odejście Daniego Alvesa: „To była pierwsza wiadomość, która zaskoczyła mnie tego lata. Życzę mu wszystkiego, co najlepsze. To jeden z największych profesjonalistów, jakich widziałem. Myślę, że to duże wzmocnienie dla Juventusu.”

Źródło: FCBarcelona.cat/ AS.comKursy na mecze FC Barcelony

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

mainXX:/2016/07/luis-enrique-naszym-celem-jest-zawsze-osiaganie-maksimum/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.