18.07.2024, g. 19:00
TCL - LoL
Dark Passage blank vs Besiktas
Do meczu pozostało:
2dn.10godz.47min.
12.70 X0.00 21.39 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Zapowiedź meczu: Celtic FC – FC Barcelona

Zapowiedź meczu: Celtic FC – FC Barcelona

Przerwa w meczach dobiega końca i FC Barcelona rozpoczyna swoje pojedynki przedsezonowe. Pierwsze spotkanie zawodnicy Luisa Enrique rozegrają z Celtikiem Glasgow, rywalem dość dobrze znanym z fazy grupowej Ligi Mistrzów w minionych sezonach.

Jest to spotkanie towarzyskie, więc zobaczymy na boisku pewnie wszystkich dostępnych graczy, którzy fizycznie będą przygotowani do rozegrania co najmniej 45 minut spotkania. Mecz odbędzie się w Dublinie na Aviva Stadium.

Z powodu urazu przywodziciela prawej nogi prawdopodobnie nie wystąpi Martín Montoya, pod znakiem zapytania stoi także występ Jéremy”ego Mathieu, który opuścił trening z powodu niedyspozycji.

W meczu nie wystąpią także Piqué, Busquets i Mascherano, którzy zdecydowali się skrócić swoje wakacje (miały trwać do 1 sierpnia) i w czwartek pojawili się na Ciutat Esportiva. Swoje przygotowania rozpoczną od testów medycznych, a także treningów z lekkim obciążeniem. Z wakacji natomiast nie powrócił jeszcze Ter Stegen.

Warto dodać, że najbliższe trzy mecze towarzyskie FC Barcelonę rozegrane zostaną przy okazji turnieju towarzyskiego International Champions Cup. Kolejnymi rywalami Dumy Katalonii będą Leicester City (3 sierpnia) oraz Liverpool (6 sierpnia).

Źródło: Własne

mainXX:/2016/07/zapowiedz-meczu-celtic-fc-fc-barcelona-2/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.